ימי הולדת עגולים

כי עשור חוגגים רק פעם בעשור

חגיגת עשור הינה דרך מיוחדת לציון אדם אהוב ומוערך, התייחסות אישית שמביעה כבוד הערכה ואהבה רבה ולכן חשוב ללמוד את בעל השמחה, את ההסטוריה שלו, מנהגים ותחביבים. את מה להדגיש, מה יהיה לו הכי נעים ומרגש, איזה חוויות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהווי המשפחה ועוד...שיהיה מרגש, שמח ומפתיע!

ארגון מסיבת יום הולדת 60 או יום הולדת 40 וכל גיל עגול אחר למעשה, מצריך מחשבה וקליעה לטעם ולאופי של מי שלכבודו או לכבודה נערכת המסיבה. בכל זאת, ימי הולדת עגולים כמו יום הולדת 50 או יום הולדת 40 הם משמעותיים מאוד בחיים והאירוע לכבודם צריך להיות מתאים.

ככלל, החלפת קידומת בכל גיל הוא אירוע מרגש החל מיום הולדת ה 20 ההתרגשות מתחילה לעלות ביום הולדת 30 מגיעה כמעט לשיא ההתרגשות והלחץ ביום הולדת 40 ויום הולדת 50 זה ממש מרשים! וכך ממשיכים 60 70 ואילך...מעשור לעשור חוגגים בדרך מיוחדת ומתאימה לאופי החוגג, גילו, כל שנה היא חגיגה אך כל עשור זו ממש מסיבה גדולה שיש לציין אותה בדרך מיוחדת!!

ביום הולדת עגול זאת הזדמנות מיוחדת ומרגשת להתכנס יחד, להזכר בילדים שהיינו, בנעורים, איך הכרנו, איך גידלנו את הילדים, אנשים המשמעותיים שפגשנו בדרך , ציוני דרך משמעותיים בחיינו, הישגים מרשימים ועוד ועוד סיפורי חיים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה ונפיק לכם כל אירוע שרק תחלמו, בכל סגנון, אם זה באוירה אינטימית בבית עם כל המשפחה והחברים או אירוע חיצוני בכל לוקשיין שרק תרצו.

אנו נדאג לכל מרכיבי האירוע להפקתו מתחילתו ועד סופו, לכן נותר רק להנות!

אז למה אתם מחכים? חוגגים עשור? התקשרו אלינו עוד היום וקבעו פגישת הכרות ללא התחייבות!

0528444552