sweet 16

סטיילינג ספא פאן ומייק אובר

גיל 16 הוא לא עניין פשוט. כבר לא ילדה אבל עדיין לא לגמרי אשה. אהבות ראשונות מתחילות להופיע אבל איתן מגיעות גם אכזבות קשות. בגרויות, לאן מתגייסים, ודרמות וריבים נהיו עניין שבשגרה. חברות  מתחלפות על בסיס שבועי אבל זה גם השלב שבו מכירים את החברות שיהיו שם עד הסוף. בארה"ב ובאירופה, 16 הוא גיל מיוחד ונוהגים לחגוג את יום הולדת 16 ברעש גדול. אצלנו יש בת מצווה, מה שמוציא את האוויר ממסיבת יום הולדת 16. האמריקאיים קוראים למסיבות האלה sweet 16 והן מסיבות שמלוות בהרבה הדר ופאר כמו שרואים בתוכניות של MTV. תכלס, גם לבנות הישראליות מגיע לחגוג יום הולדת 16 בדיוק כמו הבנות האמריקאיות. אז איך מארגנים מסיבת יום הולדת 16 שתיזכר לכל החיים? הנה כמה רעיונות שיהפכו כל מתבגרת לבת 16 מאושרת.

16 בורוד:

סביר להניח שכמו רוב בנות גילה, גם היא נוהרת אחר הצבע הוורוד ונותנת לו ביטוי בדרכה המיוחדת שהיא רק שלה. מסיבת יום הולדת 16 ורודה יכולה להפוך כל טינאייג'רית כזו למאושרת שבבנות, וגם ההפקה לא מסובכת במיוחד – ראשית, מסיבה ורודה צריכה להיות מסיבה ללא בנים. קודם כל, מתחילים מהסוף, הקישוטים. בלונים ורודים וסרטים ורודים יכניסו לאווריה. הזמנות תואמות יכינו את הבנות למה שמצפה להן. אופים עוגה ורודה ומקפידים שגם שאר הכיבוד והשתייה יישארו נאמנים לגוון של המסיבה (אפשר להזמין/להכין קאפקייקס ורודות, לפזר סוכריות ורודות ומרשלמו בכלי הגשה יפים וכיו"ב). המוזיקה באירוע תהיה כולה על טהרת הזמרת פינק (לא חובה, אבל יכול להוות תוספת נחמדה) וכמובן, גם האורחות מתבקשות להגיע לבושות בוורוד ולספק לכלת היום הולדת מתנות ורודות.

יום הולדת 16 מייק אובר:

16 הוא גיל לא פשוט. אחד מהדברים העיקריים שמתרידים בנות בגיל הזה הוא מראה חיצוני. לא מפתיע שמסיבות ספא או מייקאובר מאוד פופולריות בגיל הזה. אפשר להביא הביתה מאפרת מקצועית שתלמד את הבנות איך להתאפר ותעשה להן מייקאובר.אין דבר שבנות 16 יעריכו יותר ממייק אובר מקצועי ועצות איפור וטיפוח. ארגון המסיבה הוא פשוט מאוד. מזמינים הביתה את החברות הטובות ביותר של כלת השמחה, ויחד איתן להזמין סטייליסטית, מאפר/ת או מעצב/ת שיער. הסטייליסטית תביא לבנות בגדים חדשים ותדבר איתן על סגנונות לבוש שונים ואילו גזרות מחמיאות לכל מבנה גוף, בזמן שמעצב/ת השיער והמאפר/ת יספקו לכל אחת בתורה תסרוקת מיוחדת ואיפור. אפשר להגדיל ולהוסיף פינת מניקור למריחת לק, כך שהחוויה תיעשה מושלמת וכמובן, לקנח בסשן צילומים שיניב הרבה מאוד תמונות טריות לאינסטגרם.


יום הולדת 16 קפסולת זמן:

יש מעט מאוד נקודות ציון משמעותיות בחייה של נערה – בת המצווה למשל, שברוב המקרים מצוינת במסיבה גדולה עם בני המשפחה והחברים ו/או טיול לחו"ל, אבל גם יום הולדת 16 הוא אבן דרך חשובה בחייה, ואחת המתנות המיוחדות ביותר שאפשר להעניק לבת ה-16 היא לשחק את משחק  קפסולת זמן, אותה תוכל לפתוח שוב רק בעוד 16 שנה (טוב לא בטוח שהיא תשאר סקרנית ככ הרבה זמן). ההוצאה לפועל פשוטה מאוד: רוכשים קופסה גדולה ועמידה ממתכת שניתן לסגור עם מנעול ומקשטים אותה במדבקות וסרטים, ומזמינים את בני המשפחה והחברים להניח בקופסה מזכרות, מכתבים, תמונות ומתנות קטנות שבעלת השמחה תשמח להיתקל בהן שוב בעוד כמה שנים. גם כלת היום הולדת תתבקש להניח בקופסה מזכרת משלה וכשיסתיים טקס מילוי הקופסה, ייגשו האורחים וילדת היום הולדת כלאחר כבוד לקבור את הקופסה, קפסולת הזמן, בחצר הבית או הבניין. מסמנים את הנקודה שבה נקברה הקפסולה ומקנחים בתליית המפתח למנעול על גבי שרשרת והענקתה לבת ה-16.  

רוצות לשמוע עוד ? 0528444552