ימי הולדת לבנות

כללי

בעזרת המותג המוביל בנות חוגגות בסטייל תזכו לערוך לביתכם חגיגת יום הולדת ייחודית ויצירתית, השופעת בפעילויות מושקעות ומהנות. המסיבה תתאים לגילה ואופייה של הילדה, תגשים את חלומותיה ותעניק לה מאורע מרגש ובלתי נשכח.


מגוון עשיר של הפעלות לימי הולדת


אנו מציעים מבחר עשיר ואיכותי של הפעלות לימי הולדת לבנות עם רעיונות וקונספטים שונים ומגוונים. בין היתר, תוכלו להזמין הפקת יום הולדת ספא, יוניקורן, יום הולדת נסיכות, מסיבת פיג'מות מושקעת, יום הולדת דוגמניות, חגיגות בת מצווה ומסיבה sweet 16 הנפלאה לבנות העשרה. ימי ההולדת יכולים לשלב שלל עמדות ופעילויות כדוגמת צילומי מגנטים, קליפ או בוק ליום ההולדת, שזירת צמות, עמדות איפור וקעקועים, וסדנת עיצוב בלונים. כמו כן, מלבד תכני האירוע אנו גם אמונים על תכנון והפקת כל צרכי המסיבה, לרבות שליחת הזמנות מלאות בסטייל, עיצוב ומיתוג המקום, הזמנת עוגה מעוצבת לבת השמחה, וארגון קייטרינג טעים ומעוצב למאורע.


הפקה שלמה של האירוע


כל מסיבת יום הולדת מופקת על ידינו באופן מלא לכול פרטיה, מתחילתה ועד סופה, ובאופן המותאם לקונספט הנבחר, מקום האירוע, גיל ומספר המוזמנים. לשם כך אנו דואגים להקדים ולהגיע לפני תחילת המסיבה כדי לעצב את המקום, בעוד החגיגה עצמה כוללת שפע של פעילויות מהנות ומיוחדות השמות את בת השמחה במרכז, טקס עוגה חגיגי עם מתנות אישיות, שמחה וריקודים וסט צילומים מרהיבים.


הפעלות ליום הולדת לבנות


להזמנת הפעלת יום הולדת לביתכם עם הפקה שלמה של האירוע, ולקבלת עוד פרטים בנושא, צרו קשר עם בנות חוגגות בסטייל בטלפון 052-8444552.