רעיונות לבת מצווה לא באולם

אחד המאורעות החשובים בילדותן של בנותינו היא חגיגת בת המצווה, שמסמלת את הפיכתה מילדה לנערה על כול המחויבויות, האחריות והשינויים הכרוכים בכך. על מנת להעניק לביתכם אירוע ייחודי ומוצלח אשר ישמח אותה וייחרט כחוויה נהדרת, המותג בנות חוגגות בסטייל בהנהלת ענת ברניה מציע לכם את שירותיו. אנו נעניק לבת השמחה ולחבריה, לכם ולבני משפחתכם, חוויית בת מצווה אחרת, ייחודית ובלתי נשכחת


לחשוב אחרת על בת המצווה


בת מצווה הינו אירוע מרגש גם להורים הגאים, שרואים את ילדתם הרכה גדלה להיות נערה בוגרת ומקסימה. יחד עם זאת, רצון ההורים להשתתף בשמחת ביתם מסתיים לעיתים בהשתלטות, למשל עם אירוע באולם מלא במוזמנים בני משפחה שהילדה לא ממש מכירה ושאין לה מכנה משתוף עימם. זאת בעוד שהיא וחברותיה זוכות ליחס משני מבחינת מוקד האירוע והפעילויות המוצעות עבורן. כך מתקבל אירוע נחמד אבל לא בהכרח משמעותי לבת השמחה. מנגד, אפשר גם לחגוג בת מצווה אחרת כך שכלת השמחה, חלומותיה ורצונותיה ממוקמים בלב האירוע. זוהי גישה שאנו אמונים ומיומנים בהפקתה, ובהגשמתה באופן המוצלח, המספק והמהנה ביותר.


לא חייבים באולם


בתור התחלה, חשוב להבין שלא חייבים לערוך מסיבת בת מצווה באולם ובהחלט ניתן להפיק אירוע בת מצווה מיוחדת בבית, בפארק או על שפת הים באווירה טבעית ומשוחררת, וגם במקומות ייחודיים נוספים. החגיגה תופק על ידינו לכול פרטיה לרבות תכנים וקייטרינג, עם עיצוב המתחם לכדי מקום קסום ומרהיב המסוגנן בהתאם לקונספט שנבחר על ידי בת השמחה. זהו מקום שבו היא תוכל ביחד עם חברותיה להגשים כול חלום אודות המאורע, בעזרת שלל רעיונות לבת מצווה שלא באולם. כך למשל, ניתן לבחור בקונספט של יום ספא מפנק בבית, יום כיף ביאכטה עם משפחה וחברות, ויום נוצץ בלימוזינה יוקרתית עם ביקור במכון יופי המלווה בסט צילומים מקצועיים. בנוסף, חובבות הטבע יוכלו לבחור ביום חווייתי ומפנק בחוות סוסים, הכולל שיעור רכיבה, טיול ופיקניק בליווי בני משפחה וחברות. עוד ניתן לבחור באירוע יותר אישי ושורשי כדוגמת ערב חינה צבעוני ושמח, או מסיבת דורות מרגשת עם סבתות, אמהות וחברות.


הפקת בת מצווה אחרת


להפקת בת מצווה אחרת שתגשים את חלומה של ביתכם, ולקבלת עוד רעיונות לבת מצווה מיוחדת, צרו קשר עם בנות חוגגות בסטייל בטלפון 052-8444552.